آشنایی با وکلای دفتر حقوقی بالین & بالین

BALIN & BALIN Hukuk Avukatlık Bürosu - Att. Merve Balin   Att. Merve BALIN

   وکیل مروه بالین در سال 1978 در شهر بورسا متولد شد.پس از پایان تحصیلات در دبیرستان آمریکان ازمیردر رشته حقوق از دانشگاه دوکوز ایلول فارغ التحصیل شد.نام وکیل مروه بالین در کانون وکلای ازمیر ثبت شده به فعالیت خود ادامه میدهد.

در بین سالهای 2002 الی 2009 در شرکت موسس منطقه آزاد اژه ازمیر بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار بوده و از سال 2009 به بعد در دفتر حقوقی بالین & بالین مشغول و به شرکت های داخلی و خارجی خدمات مشاوره حقوقی ارایه میدهد.

وکیل مروه بالین آشنایی به زبانهای ترکی و انگلیسی و ایتالیایی داشته و در عین حال بعنوان مترجم رسمی زبان انگلیسی در اداره جات ثبت اسناد رسمی و دادگستری فعالیت میکند.ضمنا در فهرست وکلای پیشنهادی کنسولگری های انگلستان و دانمارک ووابستگی تجارتی آمریکا اسم ایشان ذکر شده است.

وکیل دادگستری مروه بالین علاوه بر مشاوره عمومی بخصوص در قوانین بازرگانی، قانون ورشکستگی وپیگیری مطالبات، قانون املاک، قانون اداری، قانون جبران خسارت و قانون خانواده دارای تخصص میباشد.

BALIN & BALIN Hukuk Avukatlık Bürosu - Arabulucu Av. Öner Balin   Mediator Att. Oner BALIN

   موسس دفترمان وکیل اونر بالین در سال 1976 در شهر ایغدیر متولد شد.پس ازپایان تحصیلات ابتدایی و متوسطه در سال 2000 از رشته حقوق دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر فارغ التحصیل شد. وکیل دادگستری اونر بالین با شماره 7201ثبت شده در کانون وکلای ازمیر به فعالیت خود ادامه میدهد.

وکیل دادگستری اونر بالین اولین وکیل واسطه گر ترکیه بوده و با شماره 169 ثبت شده در وزارت دادگستری به عنوان وکیل واسطه گر به فعالیت خود ادامه میدهد.

وکیل دادگستری اونر بالین علاوه بر مشاوره عمومی بخصوص در قوانین بازرگانی، قانون ورشکستگی وپیگیری مطالبات، قانون املاک، قانون اداری، قانون جبران خسارت و قانون خانواده نیزدارای تخصص میباشد.

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Av. Melis Songun  Av. Melis SONGUN (Attorney at Law)

   وکیل دادگستری ملیس سونگون در سال 1994 در ازمیر متولد شد.پس از فارغ التحصیلی با عنوان شاگرد اولی از دبیرستان سلچوک با ادامه در رشته حقوق دانشگاه استانبول تحصیلات خود را به پایان رسانده و با شماره 13738ثبت شده در کانون وکلای ازمیر به فعالیت مشغول میباشد.
BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Muzeyyen Uzun   Müzeyyen UZUN (Legal Assistant)

   مزیین اوزون در سال 1983 در شهر کوتاهیا متولد شد.تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در ازمیر به پایان رساند.وی در رشته مدیریت دانشکاه آنادولی اسکی شهیر مشغول به تحصیل میباشد.

نزدیک به 15 سال در دفاتر حقوقی مختلف سابقه شغلی داشته و اینک در دفتر حقوقی بالین و بالین مشغول بکار میباشد.