با علم، تخصص و تجربیاتمان همیشه در کنار شما هستیم

BALIN & BALIN Hukuk Avukatlık Bürosu دفتر حقوقی بالین & بالین از طرف وکیل اونر بالین در سال 2003 در شهر ازمیر تاسیس شد.دراین دفتر وکلایی مشغول به کار هستند که هر کدام ضمن تخصص در رشته خود آشنایی با حقوق ترکیه وکشورهای بین المللی را داشته وبا مشاوره حقوقی وواسطه گری در خدمت اشخاص. شرکت های داخلی و خارجی میباشند.

این دفتر کارهای وکالت در پرونده های دادگستری و مشاوره حقوقی و پیگیری اجرای حکم را انجام میدهد. در ضمن وکلای ما با خدمات حقوقی که مطابق با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت در زمینه قوانین ترک و بین المللی میباشد را ارائه می نماید.

دفتر حقوقی بالین & بالین در سطح وسیعی ازاختلافات حقوقی از جمله اختلافات داخلی و بین المللی و حقوق بشر

فعا لیت می کند. تخصص اصلی ما عبارت است از قانون تجاری، قانون املاک و مستغلات، قانون شرکت، قانون مدنی، قانون مناطق آزاد، قانون پیگیری طلبکاری و ورشکستگی، قانون کار، قانون بیمه و قانون اداری میباشند.
BALIN & BALIN Law Firm - Corporate                                                                              
آشنایی با وکلای دفتر حقوقی بالین & بالین
BALIN & BALIN Law Firm - Att. Merve Balin   Att. Merve BALIN
   وکیل مروه بالین در سال 1978 در شهر بورسا متولد شد.پس از پایان تحصیلات در دبیرستان آمریکان ازمیردر رشته حقوق از دانشگاه دوکوز ایلول فارغ التحصیل شد.نام وکیل مروه بالین در کانون وکلای ازمیر ثبت شده به فعالیت خود ادامه میدهد.
در بین سالهای 2002 الی 2009 در شرکت موسس منطقه آزاد اژه ازمیر بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار بوده و از سال 2009 به بعد در دفتر حقوقی بالین & بالین مشغول و به شرکت های داخلی و خارجی خدمات مشاوره حقوقی ارایه میدهد.
BALIN & BALIN Law Firm - LawyersBALIN & BALIN Law Firm - Att. Öner Balin   Att. Öner BALIN
   موسس دفترمان وکیل اونر بالین در سال 1976 در شهر ایغدیر متولد شد.پس ازپایان تحصیلات ابتدایی و متوسطه در سال 2000 از رشته حقوق دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر فارغ التحصیل شد. وکیل دادگستری اونر بالین با شماره 7201ثبت شده در کانون وکلای ازمیر به فعالیت خود ادامه میدهد.
وکیل دادگستری اونر بالین اولین وکیل واسطه گر ترکیه بوده و با شماره 169 ثبت شده در وزارت دادگستری به عنوان وکیل واسطه گر به فعالیت خود ادامه میدهد.
BALIN & BALIN Law Firms - Lawyers
بالین & بالین - حقوق –مقالات ما
 
در حال حاضر در این سایت هیچ گونه مطلبی موجود نمی باشد