با علم، تخصص و تجربیاتمان همیشه در کنار شما هستیم
BALIN & BALIN Hukuk Avukatlık Bürosu دفتر حقوقی بالین & بالین از طرف وکیل اونر بالین در سال 2003 در شهر ازمیر تاسیس شد.دراین دفتر وکلایی مشغول به کار هستند که هر کدام ضمن تخصص در رشته خود آشنایی با حقوق ترکیه وکشورهای بین المللی را داشته وبا مشاوره حقوقی وواسطه گری در خدمت اشخاص. شرکت های داخلی و خارجی میباشند.

این دفتر کارهای وکالت در پرونده های دادگستری و مشاوره حقوقی و پیگیری اجرای حکم را انجام میدهد. در ضمن وکلای ما با خدمات حقوقی که مطابق با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت در زمینه قوانین ترک و بین المللی میباشد را ارائه می نماید.

دفتر حقوقی بالین & بالین در سطح وسیعی ازاختلافات حقوقی از جمله اختلافات داخلی و بین المللی و حقوق بشر

فعا لیت می کند. تخصص اصلی ما عبارت است از قانون تجاری، قانون املاک و مستغلات، قانون شرکت، قانون مدنی، قانون مناطق آزاد، قانون پیگیری طلبکاری و ورشکستگی، قانون کار، قانون بیمه و قانون اداری میباشند.

دفتر حقوقی بالین & بالین علاوه بر خدمات به زبان ترکی به زبانهای انگلیسی و ایتالیا یی نیز مشاوره حقوقی انجام می دهد.در ضمن ترجمه رسمی در دفاتر اسناد رسمی ،خدمات خرید و فروش مسکن و پیگیری در اداره جات مربوطه.

این دفتر در عین حال در لیست وکلای خاص وابستگی تجارتی آمریکا و لیست وکلای کنسولگری های انگلستان و دانمارک فرار دارد.

دفتر حقوقی بالین & بالین علاوه بر این،خدمات واسطه گری که یکی ازروش های راه حل اختلافات می باشد را نیز بجا میاورد. در دفتر ما، خدمات حقوقی به شرکت های چند ملیتی و همچنین داخلی ارائه داده می شود به این ترتیب، دفتر ما با دفاتر بین المللی حقوقی واقع در انگلستان، ایالات متحده، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در حال همکاری است.

علاوه بر دفتر مرکزی که در ازمیر میباشد این دفتربا دفاتر حقوقی واقع در شهرهای استانبول ، آنکارا ، بودروم ،مارماریس و دیدیم نیز همکاری دارد.