"Bilgi ve Tecrübemizle Her Zaman Yanınızdayız..."

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu, Av. Öner BALİN tarafından 2003 yılında İzmir'de kurulmuştur.

Büromuzda her biri kendi alanında uzman avukatlar tarafından Türk Hukuku ve uluslararası hukukta yerli yabancı şirketler ve şahıslara avukatlık ve arabuluculuk hizmeti verilmektedir.

Büromuz, Dava Avukatlığı & İcra & Hukuk Danışmanlığı sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca müvekkillerimize Türk ve uluslararası hukuk alanlarında kalite yönetimi sistemi standartlarına uygun hukuk hizmeti sağlanmaktadır.

BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu, ulusal ve uluslararası uyuşmazlıklardan insan haklarına kadar hukukun geniş yelpazesi içerisinde bir çok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Ana uzmanlık konularımız, Ticaret Hukuku ağırlıklı olarak, "Gayrimenkul Hukuku", "Şirketler Hukuku", "Medeni Hukuk", "Serbest Bölgeler Hukuku", "İcra ve İflas Hukuku", "İş Hukuku", "Sigorta Hukuku" ve "İdare Hukuku" dur...

BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu'nda Türkçe'nin yanı sıra İngilizce ve İtalyanca hukuksal danışmanlık hizmeti verilmekte ve haiz olunan yeminli tercümanlık sertifikası ile adliye, noter ve tapu işlemleri de yürütülmektedir.

Büromuz, aynı zamanda tavsiye niteliğindeki Amerikan Ticaret Ateşeliği Özel Avukatlar Listesinde, İngiltere Konsolosluğu ve Danimarka Konsolosluğu hukuk büroları listesinde de bulunmaktadır.

BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu'nda ayrıca alternatif hukuk uyuşmazlıkları çözüm yöntemlerinden biri olan "arabuluculuk hizmetleri" de verilmektedir.

Büromuzda ulusal olduğu kadar çok uluslu firmalara da hukuk hizmeti verilmektedir. Bu yolla büromuzun uluslararası alanda İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, İspanya ve Portekiz'de işbirliği yaptığı hukuk büroları da bulunmaktadır.

Büromuzun merkezi İzmir'de bulunmakla beraber, İstanbul, Ankara, Bodrum, Marmaris, Didim ve Hatay'da işbirliği ofisleri mevcuttur.