"BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu - Avukatlarımız"

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Arabulucu Av. Öner Balin ...Arabulucu Av. Öner BALİN

...Av. Öner Balin, büro kurucusu, 1976 Iğdır doğumludur. Orta ve lise öğrenim hayatını Iğdır'da tamamladıktan sonra, lisans eğitimini 2000 ...yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Av. Öner Balin, İzmir Barosu'na kayıtlı olarak (Sicil no: 7201) avukatlık ...yapmaktadır.

...Av. Öner Balin, Türkiye'nin ilk arabulucularından olup (Sicil no: 169), Adalet Bakanlığı'na bağlı olarak arabuluculuk faaliyetlerini ...yürütmektedir.

...Genel danışmanlık yanında, Av. Öner Balin Ticaret Hukuku, İcra & İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Tazminat Hukuku ve Aile ...Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Av. Merve Balin...Av. Merve BALİN

...Av. Merve Balin, 1978 Bursa doğumludur. İzmir Amerikan Lisesi'nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk ...Fakültesi'nde tamamlamıştır. Av. Merve Balin, İzmir Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır.

...2002-2009 yılları arasında, ESBAŞ – Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. firmasında hukuk müşavirlik görevi yapmış olup, 2009 yılından ...itibaren, BALİN & BALİN Avukatlık Bürosu'nda yerli ve yabancı firmalara hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.

...Av. Merve Balin, Türkçe, İngilizce ve İtalyanca dillerini konuşmaktadır. Ayrıca İngilizce olarak adliye, noter ve tapu dairelerinde "yeminli ...tercümanlık" yapmaktadır. İngiliz Konsolosluğu, Danimarka Konsolosluğu ve Amerikan Ticaret Ateşeliği "Tavsiye Edilen Avukatlar Listesi"nde ...yer almaktadır.

...Genel danışmanlık ve şirket hukuk danışmanlığı yanında, Av. Merve Balin, Ticaret Hukuku, Uluslararası Hukuk, Serbest Bölgeler Hukuku ..................................................................................Gümrük Mevzuatı, İş Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Av. Beril Akgun Kacar ...Av. Melis SONGUN

...Av. Melis SONGUN 1994 yılında İzmir'de doğmuştur. Selçuk İMKB Anadolu Lisesi'nden okul birinciliğiyle mezun olmuş olup, lisans eğitimini ...İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

...İzmir Barosu'nda 13738 sicil numarasıyla kayıtlıdır.

BALİN & BALİN Hukuk Avukatlık Bürosu - Müzeyyen UZUN...Müzeyyen UZUN (Hukuk Asistanı)

...Müzeyyen UZUN , 1983 yılında Kütahya' da doğmuştur. Orta ve lise öğrenim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu ...Üniversitesi’nde İşletme okumaktadır.

...Yaklaşık 15 yıldır çeşitli hukuk bürolarında çalışmıştır. Halen Balin & Balin Hukuk Bürosu'nda, hukuk asistanlığı görevini sürdürmektedir.